کروز کنترل چیست
کروز کنترل سیستمی است که برای آسودگی رانندگی و برخورداری از امکان تنظیم سرعت مناسب با در نظر داشتن حداکثر سرعت مجاز در مسیرهای طولانی به کار می رود.
در این سیستم، امکان تثبیت سرعت خودرو در شرایط مختلف بدون استفاده از پدال گاز فراهم شده است. هنگامی که راننده سیستم کروز کنترل را فعال می کند، یک سروموتور الکتریکی به جای او وظیفه تنظیم دقیق دریچه گاز را به عهده خواهد داشت و راننده می تواند پای خود را از روی پدال گاز بردارد.
همچنین راننده می تواند از طریق کلیدهای روی کنترلی سرعت خودرو را افزایش یا کاهش دهد. در صورتیکه راننده پدال ترمز یا( کلاچ در خودروهای دنده ای )را فشار دهد، سیستم کروز کنترل قطع شده و بلافاصله کنترل سرعت خودرو در اختیار او قرارد می گیرد و مشابه با شرایط عادی امکان رانندگی و هدایت خودرو مقدور می گردد.
علاوه بر این سیستم کنترل سرعتی خودرو شما حافظه دار می باشد. در صورتی که بنا به هر دلیلی راننده توسط پدال کلاچ یا ترمز سیستم را از حالت کنترل اتوماتیک خارج نماید آخرین سرعت تثبیت شده در حافظه، ذخیره شده و راننده می تواند با فشار دادن یک کلید به طور اتوماتیک سرعت خودرو را روی آخرین سرعت موجود در حافظه سیستم تنظیم کند.
مزایای کروز کنترل
1. راحتی عضلات پا به علت عدم تماس مداوم با پدال گاز
2. آرامش ذهن به دلیل عدم تمرکز مستمر به کیلومتر و پدال
3. کاهش مصرف سوخت به دلیل عدم نوسانات زیاد دریچه گاز
4. جریمه نشدن به دلیل زیاد نشدن ناخواسته سرعت از حد مجاز
5. و بسیار مزایای دیگر که باید خودتان تجربه کنید .
خودروهای قابل نصب
ما توانایی نصب این سیستم را بر روی انواع خودروهای دنده ای و اتومات با دریچه گاز برقی و سیمی تولیدات داخل و خارج کشور را داریم . و برای بیشتر خودروها سیستم فابریک خودرو موجود میباشد .
ماکسیما . ویتارا . مزدا3 . کمری . پرادو . آوانته . 206 . 207 . 405 . ال نود . زانتیا . پارس . سمند . سیلو .سمند ای اف سون . سراتو . کاپرا . پاژیرو . انواع وانت . پراید و هر خودروی دیگر که شما دارید .
شرایط گارانتی محصولات
کلیه خدمات و محصولات ما یک سال کامل گارانتی بی قید و شرط دارد .
سوالات خود را از ما بپرسید .
09155208272
05116066033
مهندس قانع
عرضه انواع کروز کنترل به تمام نقاط ایران
عرضه و فروش انواع کروز کنترل خودروهای مختلف به تمام نقاط ایران همراه با پشتیبانی فنی نصب این سیستم بر روی تمام خودروهای موجود .
بهترین قیمت را از ما بخواهید .
تمامی محصولات یک سال کامل گارانتی دارد .
برای مشاهده اطلاعات کاملتر بر روی عکس خودروی مورد نظر کلیک کنید .
برای مشاهده اطلاعات کاملتر بر روی عکس خودروی مورد نظر کلیک کنید .
برای مشاهده اطلاعات کاملتر بر روی عکس خودروی مورد نظر کلیک کنید .
برای مشاهده اطلاعات کاملتر بر روی عکس خودروی مورد نظر کلیک کنید .
Powered by Kiga©
تلفن - 72 82 520 0915

Copyright© 2011 Mahdafzar.